Ankara Tesisat Tamirat

Su tesisatları günlük yaşamda sıklıkla kullanılan sistemlerdir. Bu sistemler çamaşır yıkama, duş alma, bulaşık yıkama, ihtiyaçların giderilmesi, sıvı tüketimi gibi çeşitli sebeplerle kullanılır. Su tesisatlarında arıza durumlarının meydana gelmesi kişileri zorlayan bir durumdur. Ankara tesisatçı firmamız her türlü arıza durumunu kısa sürede çözüme kavuşturur. 

Kaçak ve sızıntı durumları tesisatta sıklıkla karşılaşılan problemler arasında yer alır. Bu gibi durumlarda kaçak meydana gelen alanlarda bulunan boruların değiştirilmesi gerekebilir. Ancak kaçak ya da sızıntının tam olarak nerede meydana geldiğinin anlaşılması son derece önemlidir. Ankara Tesisatçısı firmamız özel teknoloji cihazları ile kaçakları noktasal olarak tespit edebilir. Firmamız kırmadan tesisat onarımı hizmeti verir. Bu sayede tesisat borularında herhangi bir zarar verilmemiş olur. Kırmadan onarma işlemlerinde çoğunlukla çeşitli kimyasallar yardımı ile onarım işlemi yapılır. Bu yöntem kalorifer tesisatlarındaki kaçaklarda en çok kullanılan yöntemdir. Bu yöntem atık su borularında da rahatlıkla kullanılabilir. Bu sayede kaçak durumları sorunsuz bir şekilde giderilmiş olur.

Hangi Tesisatta Kimyasal Su Kaçağı Tamiri Yapılabilir?

Ankara su tesisatçı firmamız son teknoloji cihazları sayesinde borulara zarar vermeden kaçak durumlarının giderilmesini sağlar. Kimyasal yardımı ile su kaçağı tamiri genelde temiz su tesisatları için önerilen bir yöntem değildir. Bu işlemlerde tesisat içerisine gönderilen kimyasallar ile kaçak durumu tamir edilir. Bu sistem genelde kalorifer sistemleri, atık su sistemleri için daha çok tercih edilir. Yöntem son derece avantajlıdır.

Bu yöntem temiz su tesisatları için önerilmese de bazen acil olan durumlarda tercih edilebilir. Ancak temiz su tesisatlarında bu yöntem geçicidir. Bir süre sonra yeniden kaçak durumu söz konusu olabilir. Ankara Sıhhi Tesisatçı firmamız su tesisatları için en iyi onarım yöntemini tercih eder. Alanında uzman ekiplerimiz su tesisatlarında yaşanan her türlü arıza durumunun hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar. 

Tuvalet Açma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Tuvaletlerde zaman zaman birtakım arıza durumları meydana gelebilir. Tuvaletlerde en çok karşılaşılan arızalardan biri de tıkanma durumlarıdır. Tuvalet tıkanma durumlarının pek çok nedeni vardır. Tuvaletlere ıslak mendil gibi suda erimeyen cisimlerin atılması, evcil hayvanlar için kullanılan kum, çiçekler için kullanılan toprak, tuvalette çimento kalıntıları olması, bebek bezi ya da poşet atılması gibi durumlarda tuvaletlerde tıkanma sorunu meydana gelebilir.

Tuvalet tıkanıklığı durumları ile karşılaşmanız halinde Ankara Sıhhi Tesisatçı firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz tıkanıklık durumlarını teknolojik cihazlar ile belirler. Sonrasında ise kırmadan tıkanıklık sorunlarının giderilmesi sağlanır. Tekrardan bu gibi sorunlar ile karşılaşmamak için tuvaletlere suda erimeyen yabancı cisimlerin atılmaması son derece önemlidir.

Lavabo Açma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Lavabolar evlerde en çok tıkanma yaşanan alanlardan biridir. Gider borularına yabancı cisimlerin takılması su akışına engel olur. Bu gibi durumlarda insanlar lavabo tıkanıklık sorunlarına kendileri müdahale etmemelidir. Lavabo tıkanıklığı durumları için Ankara Tesisat Servisi olarak yanınızdayız.

Lavabo açma işlemlerinde kullandığımız teknik ürünler son teknolojidir. Bu cihazlar sayesinde mümkün olan en kısa sürede tıkanıklık sorunlarının giderilmesini sağlarız. Çok fazla tıkanmış olan lavaboların geleneksel yöntemler ile açılması söz konusu değildir. Bunun için teknolojik cihazlar kullanmak gerekir. Ekiplerimiz öncelikle termal kamera ile tıkanıklığın sebebini araştırır. Sonrasında arızaya uygun tamir yöntemleri uygulanır. Bu sayede lavabo gider sistemlerinde herhangi bir tahrip durumu söz konusu olmaz.

Firmamızın Ankara tesisatçı fiyatları son derece uygundur. Ev ve iş yerlerinde yaşadığınız her türlü arıza durumu için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz arıza sorunlarının çok kısa sürelerde çözülmesine yardımcı olur.

Call Now Button