Ankara Tesisatçı

Su tesisatları insanların yaşam alanlarında sıklıkla kullanılan önemli sistemlerdir. Bu sistemlerde zaman zaman arıza durumları meydana gelebilir. Arıza durumlarının en iyi şekilde onarılması için alanında uzman ekiplerden hizmet almak son derece önemlidir. Ankara tesisatçı firmamız uzun yıllardır sektörde hizmet verir. Yılların vermiş olduğu deneyimimiz ile müşterilerimize en iyi bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz.

Ev, ofis, iş yeri gibi çeşitli alanlarda yaşanan su tesisatı problemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Hızlı servis ağımız sayesinde su tesisatlarındaki her türlü arıza durumunu kısa sürede çözeriz. Bakım ve onarım işlemlerinin hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmasını sağlarız. Ankara su tesisatçısı firmamız arıza durumlarının kısa sürede giderilmesini sağlar. 

Ankara Su Tesisat Hizmetleri Nelerdir?

Ankara Sıhhi Tesisatçı firmamız aklınıza gelebilecek her türlü arıza durumunun kısa sürede giderilmesini sağlar. Tuvalet tıkanıklığı, petek temizleme, su kaçağı bulma, gider açma, klozet tıkanıklığı açma, su tesisatı montajı gibi çeşitli alanlarda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Sıhhi tesisatlarda yaşadığınız arıza durumları için firmamızı arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Ekiplerimiz aynı gün içerisinde belirttiğiniz adrese gelir. Sorunlarınızın kısa sürede giderilmesi sağlanır. Alanında uzman ekiplerimiz öncelikle arızanın neden kaynaklandığı ile ilgili tespit çalışması yapar. Arıza tespitlerinde her zaman son teknoloji cihazlar kullanırız. Arızanın tespit edilmesinin ardından soruna uygun çözümler ile sorunun kısa sürede giderilmesini sağlarız.

Ankara Su Kaçağı Tespiti Nasıl Gerçekleştirilir?

Yaşam alanlarında en çok karşılaşılan problem su kaçağı problemleridir. Bu gibi durumlarda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Su tesisatı borularında meydana gelen çatlama ya da çürüme gibi durumlar su sızıntılarının yaşanmasına neden olur. Bazen gizli su kaçağı durumları da söz konusu olabilir. Ankara su tesisatçı firmamız profesyonel cihazlar yardımı ile su kaçağı durumlarının hızlı bir şekilde tespit edilmesini sağlar. 

Son teknoloji cihazlarımız sayesinde su kaçaklarını noktasal olarak tespit edebiliriz. Bu sayede kırmadan problemlerin çözümünü sağlarız. Termal kameralarımız yüksek çözünürlüklüdür ve nemi algılama özelliği vardır. En küçük sıcak farklılıkları bile bu kameralar sayesinde kısa sürede tespit edilir. Böylece kırma işlemleri gerçekleştirilmeden su kaçaklarının yeri tespit edilir.

Firmamız boru görüntüleme kameralarına da sahiptir. Bu kameralar atık su borularının iç kısımlarının en iyi şekilde görüntülenmesini sağlar. Bu sayede atık su borularında su kaçakları ve sızıntı durumları kısa sürede tespit edilir. Akustik dinleme cihazlarımız sayesinde temiz su tesisatlarındaki kaçak durumlarını hızlı bir şekilde tespit ederiz. 

Ankara Tıkanıklık Açma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Ankara Tesisatçısı firmamız her türlü tıkanıklık açma işlemlerini kısa sürede çözer. Yaşam alanlarınızda yer alan giderlere yabancı cisimlerin kaçması durumunda tıkanıklık durumları meydana gelebilir. Bunun yanında giderlerin yanlış bir şekilde kullanılması da tıkanıklık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir.

Giderlerde tıkanıklık durumlarında kişiler bu sorunları kendileri çözmeye çalışır. Ancak bu durumda sorunların daha da büyümesine neden olabilirsiniz. Giderlerde yaşanan tıkanıklık sorunları için profesyonel ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz. Tıkanıklık açma işlemlerini kırmadan gerçekleştiririz. Bu işlemler için son teknoloji robotlar kullanırız. Bu sayede tıkanıklık sorunlarından kısa sürede çok az bir maliyet ile kurtulabilirsiniz.

Doğalgaz Tesisat Sorunları Nasıl Giderilir?

Ankara Ankara Tesisatçı firmamız doğalgaz tesisatlarında meydana gelen sorunların da hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar. Doğalgaz tesisatları ile ilgili yaşadığınız problemler için firmamızdan hizmet alabilirsiniz. 

Doğalgaz tesisatlarında borularda çeşitli arıza durumları yaşanabilir. Ekiplerimiz arızaların nedenini kısa sürede tespit eder. Sonrasında ise arıza onarımı gerçekleştirilir. Doğalgaz tesisatlarının bakımı için de firmamızdan hizmet almanız mümkündür.


Call Now Button