Ankara Musluk Tamiri

Su tesisatlarında en çok karşılaşılan problemlerden biri de musluk arızalarıdır. Bu gibi arıza durumları göz ardı edilmemelidir. İlgilenilmediği takdirde sorunlar daha büyük bir hal alabilir. Musluk tamiri nasıl yapılır konusu kişilerin en çok araştırdığı konulardan biridir. Bu gibi durumlarda profesyonel ekiplerden hizmet almak önemlidir.
Musluklarda damlatma problemleri en çok karşılaşılan sorunlar arasında yer alır. Bu sorunlar conta ve salmastranın zaman içerisinde yıpranması sonucunda meydana gelir. Musluklarda meydana gelen damlatma problemleri su faturalarına da olumsuz bir şekilde yansır. Bu gibi durumlarda musluk tamircisi hizmeti almak önemlidir.

Musluklarda Damlatma Problemleri Neden Olur?

Muslukların çoğunda damlatma problemleri meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda musluk değiştirme yapılabilir. Bunun yanında arızanın tamir işlemleri de yapılabilir. Musluklarda damlatma problemlerinin pek çok sebebi olabilir. Musluk contalarının zaman içerisinde deforme olması nedeni ile su sızdırma problemleri meydana gelebilir.
Sıcak ve soğuk su akışları contada deforme problemleri yaşanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlarda da muslukta damlatma problemi yaşanacaktır. Şebekeden kum, taş gelmesi ve bunların conta arasına sıkışması da musluklarda damlatma problemleri yaşanmasına neden olur. Bu gibi durumlarda musluk tamiri yapılması gerekir. Tamir işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Musluklarda Tamir İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir?

Çeşitli musluklarda arıza sorunları yaşanabilir. Taharet musluklarında da arıza durumları meydana gelebilir. Taharet musluk tamiri işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Musluk tamirlerinde öncelikle şebeke suyunun kapatılması gerekir. Tamir işleminde düz tornavida yardımı ile musluk kapağının çıkarılması gerekir. Musluk kapağı altında bulunan vidanın gevşetilmesi gerekir.
Musluk kapağının çıkarılması salmastra isimli parça çıkarılmalıdır. Bu işlem için genelde 17 numaralı anahtar kullanılır. Bu parçanın çıkarılmasından sonra conta çıkarılıp yeni conta ve salmastra takılarak montaj işlemi yapılır. Ardından musluk eski haline getirilmelidir.

Aç Kapa Batarya Tamiri Nasıl Yapılır?

Aç kapa musluklarda zaman içerisinde kartuşlarında bozulma sorunu meydana gelebilir. Bu gibi durumlarda aç kapa musluk tamiri önemlidir. Aç kapa muslukların kartuşlarının bozulması durumunda tamir işlemlerinin uzmanlar tarafından yapılması önemlidir. Alanında uzman ekiplerimiz aç kapa musluk tamirlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirir.
Aç kapa musluk tamirine başlamadan önce şebeke kapatılmalıdır. Batarya kolunda yer alan kapak çıkarılmalıdır. Kapak içindeki vida alyan anahtarı ile sökülür ve çıkarılır. Kartuş yerinden çıkarılarak yeni kartuş takılır ve bu şekilde sorun çözülmüş olur.

Musluk Tamir İşlemleri

Musluk tamir işlemleri genelde çok fazla önemsenmez. Ancak sorun daha küçükken çözülmezse sonradan daha büyük problemler meydana gelebilir. Muslukların uzman kişiler tarafından tamir edilmesi son derece önemlidir. Su tesisatı tamir işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz su tesisatı problemlerini kısa sürede çözer. Bu nedenle musluklar ile ilgili yaşadığınız problemlerde ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Musluklarınızı değiştirmek istiyorsanız montaj işlemleri için ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman ekiplerimiz her türlü musluk montaj işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirir. Musluklar ile ilgili sorun durumu genelde kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılır. Ancak bu durumlarda problemlerin daha da büyümesi gibi durumlar söz konusu olabilir. O nedenle musluklar ile yaşanan arızalarda ekiplerimizden yardım isteyebilirsiniz.
Profesyonel ekiplerimiz musluk sorunlarının hızlı bir şekilde giderilmesini sağlar. Ekiplerimiz adresinize gelerek musluk sorunlarınızı en kısa sürede giderecektir. Bunun yanında musluk tamiri fiyatlarımız son derece uygundur. Bütçenizi sarsmadan musluk ile ilgili sorunlarınızdan kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Ekiplerimiz parça değişimi durumlarında her zaman orijinal parçalar kullanılır. Bu sayede sonrasında da musluklarınızdan en iyi performansı alırsınız.

Call Now Button